Trička, kalhoty a bundy | Online obchod Levné slevy

domů >  Privacy Notice

Privacy Notice

prodluzovani-ras-mb.cz respektovat naše návštěvníky / soukromí zákazníků je pro nás velmi důležitá. Musíme vážně vaše on-line bezpečnosti. Abychom vám lépe sloužit, abyste věděli, jak používat informace na našich stránkách, jsme podrobně popsány níže zásadách ochrany osobních údajů.

1. Informace, které shromažďujeme
Myslíme si, že je důležité, víte, když používáte naše webové stránky, typ informací, které shromažďujeme. Tyto informace zahrnují adresu Váš e-mail, jméno, název společnosti, adresa, PSČ, město, země, telefonní číslo, heslo a tak dále. Shromažďujeme informace o několika způsoby: Za prvé, my používáme neosobní informace a potřeba cookies ke kompilaci a syntetizovat související navštivte naše webové stránky. Osobní údaje, včetně vás, jako jsou čísla kreditních karet a bankovních informací. Toto důvěrné informace.

2. Použití informací
Pomozte nám vytvořit místo pro vás jednodušší nebyl zadán dvakrát či vícekrát.
Abychom vám pomohli rychle najít informace, produkty a služby.
Pomozte nám na tomto místě je vytvoření relevantní obsah.
Nezapomeňte nových informací, produktů a služeb, které nabízíme.

Po registraci budete dostávat náš newsletter se prodejem, kupóny a speciální nabídky informací. Můžete použít odkazy v každém e-mailové komunikace nebo odhlásit po osobních nastavení předplatného.

Registrace a objednávky
V průběhu registračního procesu budete požádáni o zadání jména, dodací a fakturační adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu a číslo kreditní karty pro nás. Kromě toho můžete použít ve vaší zemi, takže můžeme v souladu s platnými zákony a předpisy, můžeme také požádat o druhu. Tyto druhy osobních údajů pro účely účtování, ke splnění svých objednávek, ke komunikaci s vámi o vaší objednávce, našich webových stránek, a pro vnitřní trh. Pokud narazíme na problém při zpracování objednávky, můžeme použít osobní údaje, které nám poskytnete, aby vás kontaktovat.

3. Důvěrnost
Nechceme prodávat jiným společnostem (či živnosti nebo pronájmu) identifikovatelné osobní informace, jsme součástí běžné obchodní činnosti. Používáme nejmodernější technologii šifrování, ale používáme i všem našim zaměstnancům, aby podepsali zjevení zaměstnance přístup ke všem informacím, osoba nebo subjekt, aby zakázaly jejich dohodu o zachování důvěrnosti.

Back